Evli olduğu kadına tepki için evini ateşe verdi!

İstanbul‘un Kağıthane ilçesine bağlı Ortabayır Mahallesi Bengisu Sokak’ta bulunan 4 katlı bir binada saat 12.00 sıralarında yangın meydana geldi.

İddiaya göre, akli dengesi yerinde olmayan Çetin B. evli olduğu kadına sürekli şiddet uyguladığı için, kadın iki yıl önce evden ayrılarak kardeşi ile yaşamaya başladı.

GÖZALTINA ALINDI

Çetin B. bugün evli olduğu kadın ile telefonda tartıştıktan sonra yalnız yaşadığı evi ateşe verdi. Evden dumanların yükseldiğini gören komşular itfaiyeye haber verdi.

İhbar üzerine olay yerine itfaiye, sağlık ve polis ekipleri sevk edildi. İtfaiye ekipleri yangını söndürürken, polis evi ateşe veren Çetin B.’yi gözaltına alarak emniyete götürdü.

“ABLAMIN HAYATİ TEHLİKESİ OLDUĞU İÇİN YANINDAN ALDIK”

Evi ateşe veren Çetin B.’nin kayınbiraderi Sıddık, şöyle konuştu:

“Eniştem evi yakmış, kafası iyi değil, akli dengesi biraz bozuk. Şimdi polis içeri aldı. Arada bir geliyorlar evi yakıyor, birilerine zarar vermeye kalkıyor. Ne olacak bilmiyoruz. Kendisi burada yaşıyor, ablam benimle kalıyor. Şu an yaralı yok, ama binaya zarar verdi. Ablam iki, üç yıldır benimle kalıyor, hayati tehlikesi olduğu için yanından aldık ablamı.”

Olayla ilgili incelemenin devam ettiği aktarıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir