Doğuş, Aleyna Tilki’nin Fitillediği Hadise’nin Söndürmeye Çalıştığı Kaosta Tarafını Açıklayınca Olanlar Oldu

Geçtiğimiz günlerde Aleyna Tilki’nin açıklamalarından sonra Hadise’nin ‘Bebeleri Pistten Alalım’ göndermesi olay olmuştu. Hadise’nin bu göndermesinin üzerine Ece Seçkin’den gelen bomba yanıt ortalığı iyice karıştırmıştı hatırlarsanız. Bugün 2. Sayfa programına katılan şarkıcı Doğuş, bu polemikteki tarafını belli etti. Bakın şarkıcı Doğuş, kimin tarafındaymış.

İşte detaylar ?

Geçtiğimiz günlerde Aleyna Tilki’nin müzik sektörü hakkında yaptığı açıklamalar magazin gündemine bomba gibi düşmüştü hatırlarsanız.

Aleyna Tilki’nin “Feminist zannettiğiniz kadınlar turnelerimi iptal ettiriyor” açıklaması çok ses getirmiş ve gözler aynı menajerlere çalışan diğer kadın sanatçılara çevrilmişti.

Biz Aleyna Tilki’nin olay olan bu açıklamalarını sindirmeye çalışırken Hadise’den Norm Ender’in “Bebeleri pistten alalım” sözüyle çok konuşulacak bir paylaşım geldi.

Hadise’nin “Bebeleri pistten alalım” çıkışı kimilerine göre Aleyna Tilki’ye kimilerine göre ise kendisinden bir gün önce aynı sahnede konser veren Ece Seçkin’e idi.

Ece Seçkin, Hadise’nin bu göndermesini üstüne alınmış olacak ki “Ezhel de “Bebeler her boku biliyolar, boşuna yapıcan bize lolo” diyerek Hadise’ye yanıt vermişti.

Tüm bu göndermelerin ardından Hadise, imalı paylaşımı kendisi yapmamış gibi Aleyna Tilki ve Ece Seçkin’in de adını geçirdiği kadın gücü dayanışmasını savunan bir paylaşımda bulundu.

Şarkıcı Doğuş, bugün katıldığı 2. Sayfa programında sunucuların ‘Sence mekanın sahibi kim?” sorusu üzerine polemikteki tarafını belli etti.

Doğuş, önce Aleyna Tilki’nin açıklamaları için “Büyüyor. Büyüyecek daha. Yapa yapa öğrenecek” dedi.

Doğuş, kendisine sorulan sorunun üzerine “Hadise de gerçekten aldı başını gitti zirvede yani” diyerek “Açık ara Hadise” cevabıyla da tarafını belli etmiş oldu.

Siz Doğuş’un cevabı hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir