Üç ay önce evlenmişti! ‘Biz hâlâ sevgili gibiyiz’

Deniz Çakır, yaklaşık iki yıldır aşk yaşadığı Bilgehan Baykal ile geçtiğimiz eylül ayında nikâh masasına oturmuştu. Sarıyer’de gerçekleşen 200 kişilik kır düğününe; çiftin aileleri, yakın dost ve arkadaşları katılmıştı.

Ünlü oyuncu, önceki gün Etiler’de objektiflere yansıdı. Ayaküstü basın mensuplarının sorularına cevap veren Çakır, tiyatro oyununun devam ettiğini ve televizyon projeleri için de senaryo okuduğunu söyledi.

“ŞU AN İÇİNDE OLMAK İSTEDİĞİM BİR PROJE YOK”

Alışılmışın dışında aşk hikayesi projesinde yer almak istemiyorum. Yaşıma uygun, bu ülkedeki kadınların duruşuna dair bir proje olsun istiyorum. Şu an çok içinde olmak istediğim bir proje göremiyorum. Oyunculuk çok severek yaptığım bir iş o yüzden iz bırakan bir projede yer almak istiyorum.

“BENİM İÇİN GÜZEL BİR SENEYDİ”

2023 yılının kendisi için güzel geçtiğini belirten 41 yaşındaki oyuncu, “Aşık oldum, evlendim. Benim için güzel bir seneydi, hastalıkları saymazsak. 2024’te her şeyden çok barış diliyorum” şeklinde konuştu.

“EVLİLİĞİMİZ ÇOK GÜZEL GİDİYOR”

Evliliğinin güzel gittiğini ifade eden Deniz Çakır, “Biz hâlâ sevgili gibiyiz. Evliliğimiz çok güzel gidiyor, çok mutluyuz” açıklamasını yaptı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir