PS Plus Essential Kasım 2023 Oyunları Duyuruldu

Sony tarafından PS Plus Essential Kasım 2023 ücretsiz oyunları açıklandı. Verilecek oyunlar arasında Mafia 2: Definitive Edition, Dragon Ball: The Breakers ve Aliens Fireteam Elite yer alıyor.

Mafia 2: Definitive Edition ile Mafia 2 suç dramasını ilk kez tek bir pakette deneyimlemeniz mümkün. Bu pakette oyun yeniden düzenlenmiş ve çarpıcı HD ayrıntılarıyla sunulmuş durumda. Oyunda organize suçun altın çağında bir gangsterin hayatını yaşıyorsunuz. Savaş kahramanı Vito Scaletta, 2. Dünya Savaşı Sonrası Empire Bay, New York’ta babasının borçlarını ödeme umuduyla mafyanın arasına karışıyor. Bu şehir, fırsatlarla dolu ve organize suçun savaş sonrası Amerika’nın gelişen endüstrileri üzerinde geliştiği bir şehir. Vito, arkadaşı Joe ile birlikte kendini kanıtlamak için çalışırken daha büyük ödül, statü ve sonuçları olan suçlarla aile basamaklarını tırmanıyor.

Dragon Ball: The Breakers adlı çevrimiçi asimetrik aksiyon oyununda, 7 sıradan vatandaştan oluşan bir ekip, onları avlayacak ve oyun sırasında durdurulamaz bir güce dönüşecek olan Raider’dan hayatta kalmaya çalışıyor. Kaçmak o kadar kolay olmayacak ve hala zamanınız varken başkalarıyla iş birliği yapmanız gerekecek. İster Raider ister Survivor olun, ilerleme yolunuzu seçecek ve bir Survivor olarak kaçmak veya bir Raider olarak zafere ulaşmak için kendi kişisel stratejinize ince ayar yapmak üzere becerilerin, görünümlerin ve öğelerin kilidini açacaksınız.

Aliens evreninde geçen Aliens Fireteam Elite adlı bu üçüncü şahıs hayatta kalma nişancı oyununda, harabelerde ve mağaralarda neyin saklandığını keşfedeceksiniz. Yeni bir gezegen olan LV-895’in gizemini keşfetmek için dört bölüm boyunca savaşırken en fazla iki oyuncuyla veya yapay zekayla oynayacaksınız. Altı benzersiz sınıfın her birinde seviye atlayacak veya birinde ustalaşacaksınız. Xenomorph’ları alt etmek, Challenge Card koşularını geçmek veya arkadaşlarınızla çeşitli oyun modları oynamak için sınıf kompozisyonuna, sarf malzemelerine ve silahlara odaklanarak ateş takımınızı oluşturmanız gerekecek.

Yeni PlayStation Plus ücretsiz oyunları 7 Kasım tarihinde oyuncularla buluşacak. Bu tarihe kadar PS Plus Essential Ekim 2023 oyunlarını kütüphanenize eklemeyi unutmayın.

  • Mafia 2: Definitive Edition (PS4)
  • Dragon Ball: The Breakers (PS4)
  • Aliens Fireteam Elite (PS4, PS5)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir