‘İbrahim Selim ile Bu Gece’nin Konuğu Olan Güzel Oyuncu Serenay Sarıkaya O Pozları ile Ortalığı Yaktı Geçti!

Başarılı oyunculuğu ve güzelliği ile adından sıkça söz ettiren Serenay Sarıkaya Türkiye’nin en çok konuşulan isimlerinin başında geliyor. ‘Medcezir’den sonra televizyona uzun bir ara veren Serenay Sarıkaya ‘Aile’ dizisi ile dönüş yaparak sevenlerini mutlu etti. Her sahnesi, her hareketi, her paylaşımı ile gündem olan güzel oyuncu Instagram hesabından öyle pozlar paylaştı ki kısa sürede binlerce beğeni geldi.

Gelin birbirinden güzel fotoğraf karelerine beraber bakalım.

‘Aile’ dizisi ile ekranlara dönüş yapan Serenay Sarıkaya dizideki başarılı oyunculuğu ile her hafta adından söz ettirmeye devam ediyor.

Salı akşamlarının vazgeçilmezi haline gelen ‘Aile’ dizisinde başrolü paylaşan Serenay Sarıkaya ve Kıvanç Tatlıtuğ fırtınalar estirmeye devam ediyor.

En son dijital platformda yer aldığı ‘Şahmaran’ dizisindeki cesur sahneleriyle çok konuşulan Serenay Sarıkaya’nın yer alacağı yeni Netflix projesi belli olmuştu.

Sosyal medyayı oldukça aktif kullanan güzel oyuncu her paylaşımı ile gündem olmayı başarıyor.

Geçtiğimiz günlerde mini elbisesi ile paylaştığı cesur pozları çok konuşulmuştu. ‘Şahmaran’ dizisindeki partneri Burak Deniz de kayıtsız kalamamıştı.

Her yaptığı gündeme bomba gibi oturan Serenay Sarıkaya’nın bu pozları kısa sürede binlerce beğeni aldı.

‘İbrahim Selim ile Bu Gece’nin yeni sezon ik bölüm konuğu olan Serenay Sarıkaya bu haberi kendi hikayesinden duyurdu.

‘Yine ben, yine ben, yine bennn!!!’ notuyla paylaştı.

‘Nesin sen ne’, ‘Türkiye’nin en güzel hatunu, net’, ‘Auran bizi ateş ederken hayatta kalmaya çalışıyoruz’ gibi yorumlar geldi.

?

?

?

?

?

?

?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir